| Criss96 a întrebat:

Vineri am bachetul de terminare al cls a VIII-a si mi-am cumparat 2 rochi si 2 perechi de sandale.ma gandeam sa ma schimb dupa cateva ore de prima rochie... vreau sfau dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| bunny_6472 a răspuns:

Depinde cum vrei tu. ai putea sa o schimbi mai tarziu, poate si-o mai schimba si altcineva sau ai putea sa ramai asa, de ce sa te schimbi de 2 ori. totusi acum daca le-ai cumparat ar fi bine sa te schimbi, si eu m-am schimbat de 2 ori la o petrecere. funda?