| sadfhgkj a întrebat:

Ce as putea sa-i iau iubitului meu cadoul de ziua lui? M-am gandit la un ceas de mana,ii plac,dar mi se pare putin, pe langa ceas ce i-as mai putea lua? Sau alte idei :3

5 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Hello =^.^=
Daca ii vei cumpara un ceas bun pe care sa dai cel putin 500 de lei,nu cred va mai trebui sa ii cumperi nimic. Daca vrei sa ii cumperi unul la un pret mult mai accesibil,ai putea sa ii cumperi si un parfum. Depinde si de cadourile pe care vi le-ati tot facut si de bugetul alocat. Tu stii cel mai bine cum e el,ce prefera,daca ii plac si chestiile dragute; pentru ca ai putea sa faci un colaj cu poze de-ale voastre,le-ai putea lipi pe un carton invelit intr-un material mai finut,catifea sa zicem si sa arate ca un fel de acordeon si il poate pune pe birou, asta pe langa ceasul la care deja te-ai gandit. Idei pentru cadouri sunt destule, gasesti si pe youtube cadouri DIY, dar trebuie sa ii paca si lui si sa le gaseasca speciale. Tu decizi, tu-l cunosti mai bine decat oricine.
Paa

| AndraTpu a răspuns:

Inspira-te si aici https://3gifts.ro/

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Daca acel cadou vine de la tine atunci nu o sa-i pese ce este dar i-ai putea lua un parfum, o geaca sau ceasul ala de care spuneai, pana la urma gestul conteaza.
Toate cele bune.

| Trumpinator a răspuns:

Un tricou personalizat, cu o imagine cu voi 2 ar fi foarte frumos happy