| anonim_4396 a întrebat:

voi ce superstitii aveti?

4 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Nu cred in asa cevabig grin

| bluepuff a răspuns:

Cica am incercat faza cu bloody dolllaughing) si vezi doamne a aparut in spatele meu si ma omoratlaughing, chestia cu oglinzile, nici nu imi mai aduc aminte cate oglinzi am spart. Mai era o chestie, cum ca daca treci pe sub o scara ramai mic sau o sa ai ghinion nu stiu cat timp. Am trecut pe sub sute de scari si uite ca la 13 ani am 170-171 laughing)). Ti se pare ca am ramas micalaughing? Daca o pisica neagra iti taie calea ai cica ghinion. Nr 13 poarta ghinion, daca vezi o stea cazatoare iti pui o dorinta si se indeplineste sau poarta noroc. Daca iti ard obrajii se zice ca vorbeste cineva despre tine.laughingDaca te mananca palma dreapta, dai bani. Daca te manaca palma stanga inseamna ca primesti bani.Nu e bine sa lasi mancare in farfurie pentru ca vei avea parte de un sot uratlaughing))). Daca versi sare, piper sau pui painea invers pe masa aduce cearta, nu te juca cu foarfeca ca nu e bine si etc. Sunt o gramada de scrislaughing dar nu stiu daca sunt cel putin 2 adevarate.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai cred in superstiti.
Sunt satula ca aceste vorbe in vant sa imi conduca 45 % din viata, e prea josnic.
Si dragii mei sa stiti ca superstitile sunt supertiti! Acum 2 luni, am spart o oglinda [ intentionat ] si nu s-a intamplat nimic rauwinking.