| cristitipu a întrebat:

Voi de la ce ora mergeti maine la scoala?

11 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Pai la 9 incepe ma duc la 8:45 happy

| UnSimpluGand a răspuns:

La 9! deci trezirea de la 7 groaznic crying

| ghineanamaria a răspuns:

Mai bine mai devreme decat prea tarziu.Pe la 8 jum.Sunt clasa a nouabig grin si oricum nu prea stiu nimic despre program.S-ar putea sa facem si dupa amiazacrying

| 亚历山 a răspuns:

Pai la cat vreau eu da cred ca la 10:00 sau la 10:30
P.s sunt clasa 11. daca esti boboc du-te la 9:30 sau 10:00
Ok bafta
DE obicei aia mare se cred cu fite deci ai grija peima impresiehappylaughing

| Yummi a răspuns:

Sincer.Hebar n-am.rolling on the floor

| diulia a răspuns:

La 9:00

| Popcorncubranza a răspuns:

De la 12, ca fac de dupa-amiaza... ajung acolo pe la 11:59 thinking

| ioana02 a răspuns:

La noua.Sunt boboaca, de-abia astept sa-mi cunosc noii colegi.

| dianadya a răspuns:

La mine clasele I-IV la ora 9 iar clasele V-VIII la 11...deci la 11

| cristina182 a răspuns:

dar auzi eu trec in a5a si nu sti cand ma duc dar cred ca pe la ora 8:30

| dianavultur32 a răspuns:

La ora 9 incepe peste tot in Romania