| Effyyyy a întrebat:

Mergeti maine la scoalahappy? Funda +voturi.

Răspuns Câştigător
| stefi121 a răspuns:

Da maine se fac ore 100%... Începând de miercuri, 15 februarie 2012, se reiau cursurile în TOATE unitățile de
învățământ preuniversitar din județul Dolj. FUNDA?

15 răspunsuri:
| Andr3iutz a răspuns:

Nu se stie inca. se anunta mai pe seara la TV sau pe www.edu.ro... FUNDA?

| Himera a răspuns:

Nu

| unknownn a răspuns:

Da.Mai bine sa merg decat sa merg dupa aia sambata.
Tu?

| Diana915 a răspuns:

Buna Kikyoo. Da, maine merg la scoala dar fac ore scurte.Incep la 9. Tu?

Răspuns utilizator avertizat
| Bloom_2977 a răspuns:

Da,nu e bine sa inchida skolile

| acinorev a răspuns:

Eu merg maine la scoala. Am vazut la T.V. ca sereiau curusrile maine. happy big grinwinking sad Sigur! (-_-)/

| positivity a răspuns:

Buna. =3
In judetul in care locuiesc eu, maine nu se face scoala!; 3
Pana acum, in fiecare zi, in afara de weekend, s-a mers la scoala; dar acum, zapada a inceput sa creasca foarte mult, brusc. si scoala s-a inchis.
- Eu maine nu merg la scoala. Sa vad daca vom putea merge, Joi, sau Vineri.
Oricum, mersul asta la scoala, difera de la judet la judet.hee hee

Pa, pa.

| qwerty101010 a răspuns:

Da.Funda?

| RazvanBaranguta a răspuns:

In Ramnicul Valcea se merge in unele localitati si in municipiu.
Funda? Plss!

| AndreitsSza a răspuns:

Da maine in Targoviste se fac ore... Pe mine m-a sunat Diriginta mea si mi-a spus! Nu stiu daca ceilalti copii reiau cursurile de invatamant. Funda? :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Da! crying Sa dea Domnul sa nu facem scoala! dar facem! crying macar sa fie program de iarna! crying
Pa, pa!

| dmrtr a răspuns:

Eu sunt din ilfov si nu am facut azi ore si nu vom face nici maine

| Christinaa18 a răspuns:

Dahappy

| Niiko13 a răspuns:

Da chatterbox, am stat luni si marti acasa. :*