| coolbuzz a întrebat:

Buna, vorbesc cu un baiat care are prietena de un an si ceva dar el mereu o jigneste, gen o face proasta si cand vorbesc cu el imi spune ca nu-i prea pasa de ea, desi cand s-au despartit prima data a suferit foarte mult.
Si azi am discutat si m-a intrebat daca sunt de acord sa vina ca sa facem sex. Si i-am spus ca nu mi se pare normal sa faca chestia asta daca are prietena. Dar el a zis ca o viata are deci trebuie traita.
Precizez ca mereu cand vorbesc cu colega lui de banca video, el mereu isi baga capu-n filmare, intreaba de mine si asa, si mereu e dupa mine.
Nu stiu ce sa inteleg din asta.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

1. Ori nu-i pasa de aia si sta cu ea pentru chestii fizice si vrea si de la tine ca sa aiba ceva noutate
2. ii pasa de ea dar te minte pe tine si o face proasta si asa ca sa crezi ca sa accepti s-o faci cu el
3. asteapta sa puna ea capat ca el nu vrea sa faca asta si intre timp vrea sa o faca si cu altele
Orice legatura are cu fata aia, cu tine vrea doar sa se culce, nimic serios, asa ca nu vad de ce iti mai bati capul.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ca te place sau vrea doar o aventura cu tine.

| anamariarot a răspuns:

Băi fetelor, eu nu vă înțeleg. Dacă nu vă gândiți că prin acțiunile voastre puteți răni alte persoane, nu vă gândiți că prin lucrurile astea nu vă respectați pe voi?
Chiar nu-ți găsești unul liber cu care să faci sex dacă vrei atât de mult? Nu te gândești că dacă de gagică-sa vorbește așa, la fel vorbește și de tine de față cu alții?

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

laughing) fa ce vrei, in viata trebuie sa calci peste cadavre pentru distractie