| gretablue a întrebat:

Vorbesc cu un baiat de 4 luni si se pare ca ne intelegem super..eu il plac, el nu stiu daca ma place. Fiind mai timida, cand voia sa iesim eu il refuzam si se cam supara. Vorbim in fiecare zi si foaaarte multe ore la rand si la telefon. Insa uneori ne mai si certam deoarece eu ma supar repede. Ieri mi-a zis ca se duce sa faca dus si dupa a spus ceva de genu "hai spune ca te superi" si mi s-a parut foarte aiurea. ultimul mesaj trimis a fost un 'mda' la ora 22. De atunci nu a mai zis nici el nimic si ma deranjeaza ca s-a mai intamplat o data sa ne certam si tot eu sa il caut. Zicea ca nu m-a cautat ca il cam enervasem. ce Dumnezeu sa inteleg? sad Ma place sau nu?

1 răspuns:
| 95Cosmin a răspuns:

Te-ar placea daca nu te-ai supara asa de mult/ repede, daca vrei sa fi cu el incearca sa i te ''deschizi'' si vezi ce se intimpla, adica acceptai invitatiile si aproape tot ce iti ofera, vezi ce iese.