| Anonim_9436 a întrebat:

Vorbesc cu un baiat din alt oras, dar el are bunici la bunici mei la tara, si vorbesc u el prin mesaje la telefon, nu ne prea vedem. Zilele astea am fost amandoi la tara. Si ne-am intalnit. In ultimu timp am vorbin in fiecare zi la telefon, pe mess. Si aseara mi-a spus ca nu intelege de ce vorbeste asa de mult cu mine, si i-am spus ca vorbim asa ca niste prieteni, si mi-a spus ca o prietenie intre o fata si un baiat n-am sa vad, ca pana la urma urmei se indragostesc, si sa scurtam discutiile de acum, i-am spus "Daca asa vrei tu asa o sa fie". Ce sa inteleg prin asta? Ca nu mai vrea sa vorbim deloc? Sau ca am vorbit prea mult in ultimu timp?

Răspuns Câştigător
| dublud a răspuns:

Spune ca te place daaah.

2 răspunsuri:
| iulya9902 a răspuns:

Ca ati vb mult in ultimul timp...

| alexaa13 a răspuns:

Poate ii e frica sa nu se indragosteasca de tine si poate el are deja prietena si nu a vrut sa iti zica...nu stiuhappy sau poate ca...se gandeste ca daca o sa fie ca tine nu o sa mearga ca nu o sa stati mereu la bunicihappy sper ca te-am ajutat:*