| AlexandraIleana a întrebat:

Buna happy. Vreau sa aud parerea voastra. Daca o fata a avut mai multe relatii (nu lungi) ea fiind virgina si nu s a lasat la niciunul pana la momentul potrivit. Intr-o zi a cunoscut un baiat,sunt impreuna si este cea mai lunga relatie a ei. Se implica in ea din tot sufletul, si-a inceput viata sexuala si il iubeste. De curiozitate daca s-ar desparti baiatul de ea ar suferii mult?

4 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Da, ar sueri foarte mult! In momentul dezvirginarii iti vin parca prin magie sentimente puternice pentru persoana respectiva, fara macar sa iti dai seama!

| GYGYLATINO a răspuns:

Da va suferi foarte mult

| mejustme99 a răspuns:

Da, tu esti aceea?

| SpaziiiBaaa a răspuns:

Depinde cat sa implicat da avand in vedere caveste primul nu il va uita asa usor si va tinde sa compare cu el cam pe toti:d daca vor urma