| PiatraMica a întrebat:

Buna vreau sa deochilaughing. mentionez ca am 12 ani si chiar vreau sa deochi pe cineva deci? cum il deochilaughing?

5 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Ce intrebare stupida

| Paradise a răspuns:

Lol, se vede ca ai 12 ani straight face.
Deochi pe cineva atunci cand te miri. fie in sensul bun sau rau. nu cred ca depinde de tine. si in plus, la ce iti foloseste?!

| CarlaElena a răspuns:

Mai intai pune-ti intrebarea : Mie mi-ar placa sa ma deoache cineva?

| D1aBl00 a răspuns:

Aaa simplu, te duci la un spital, faci operatzi estetica (la ochi) schimbi culoarea (pui unu albastru si unu maro), dupa are te duci 2 ani in africa, cautzi cel mai vestit vreaci, ii spui sa te invetze tehnicile deochiului, te antrenezi cu el vreo 90/100 ani si apoi pe la 100 si ceva de ani (daca mai traiesti) te intorci in Romania si cauti persoana care vrei sa o deochi (daca mai traieste si ea) si acum ca esti antrenata in arta deochiului, cum ochii coloratzilaughing poti sa deochi. Succes laughingrolling on the floor

| DarkBlood32 a răspuns:

Te uiti insistent la cineva cu sensul ca-l placi sau este frumoasa acea persoana sau are ochii frumosi. Nu fa asta! Ti-ar place sa te deoachie cineva? Eu am fost deochiata anul trecut parca si era sa mor.
NU fa acest lucru!