| Doub a întrebat:

Vreau sa-i cumpar profei mele la finalul anului un cadou,dar nu vreau flori,vreau ceva simbolic,ceva dragut, care sa-i ramana amintire.Este o profesoara de care m-am atasat foarte tare si pe care o respect foarte mult. Eu ma gandeam la o cana "Pentru cea mai buna profesaoara"laughing

Răspuns Câştigător
| CapitanPufuletee a răspuns:

Doub,o idee destul de buna ar fi, pe langa cana personalizata, un stilou/pix cu un pesaj la alegere (de exemplu: cea ma buna profa/multumesc ). La fel de interesant ar fi un filmulet sau o inregistrare audio cu tine spunand ce simti, din suflet, despre profa ta. Daca te pricepi ai putea pur si simplu asterne cu un stilou pe o foaie aceste ganduri si poate sa mergi ceva mai departe incat sa inramezi ceea ce ai scris. Daca ai adunat pe parcursul anilor ( sau de cand o cunosti-whatever- ) niste poze cu ea, colegii tai si cu tine, impreuna sau separat i,( si chiar daca nu ai toate pozele necesare, cere ajutorul colegilor ) poti face un fel de prezentare sau filmulet cu acestea in orasul de unde esti sau chiar acasa daca te descurci. (: Fii sigura ca se va bucura orice ii vei oferi, chiar si un simplu " Multumesc! ".

1 răspuns:
| Suri887666 a răspuns:

Daca ai 200 Ron ia o rama digitala happy