| marya a întrebat:

Buna TPU.
Sa va spun povestea mea:Acum cateva saptamani am observat ca imi place de un nou tip care tot viziteaza grupul meu de prieteni...deci m-am imprietenit si eu cu el.
Am aflat de la o prietena ca i-a spus ca ma pace iar a doua zi un baiat mi-a spus"Vezi ca vrea X sa fie cu tine"-dupa aceea impreuna cu acel amic a plecat acasa. Eu, ca sa nu ma creada disperata, am incercat sa ma comport normal.
Peste cateva zile aflu ca nu ma mai place asa de mult dar putin putin mai tine la mine.
Intrebarea mea este : voi ati mai trecut prin ceva asemanator?
puteti sa imi dati un sfat?
Multumesc anticipat si ofer fundita si vothappy

2 răspunsuri:
| iuliiiaaaaaaaa a răspuns:

Poate. atunci cand ai vrut tu sa nu pari disperata. el a crezut ca nu.ti pasa. x_x. da`i mai multa atentie. se va simti bine si apreciat. si poate cine stie`smug. o sa fiti mai mult decat prieteni :*

| hb a răspuns:

Deci, nu stiu cine ti-a zis tie ca nu te mai place, dar eu zic ca ai facut bine ca n-ai parut prea disperata, doar nu era sa sari pe el. In plus poti sa te dai la el, sau sa-l intrebi daca vrea sa fie cu tine, pana la urma, n-ai nimic de pierdut. Poate cel care ti-a zis ca nu te mai place nu a avut dreptate.