| marya a întrebat:

Buna TPU.

Sa va spun povestea mea:Acum cateva saptamani am observat ca imi place de un nou tip care tot viziteaza grupul meu de prieteni...deci m-am imprietenit si eu cu el.

Am aflat de la o prietena ca i-a spus ca ma pace iar a doua zi un baiat mi-a spus"Vezi ca vrea X sa fie cu tine"-dupa aceea impreuna cu acel amic a plecat acasa. Eu, ca sa nu ma creada disperata, am incercat sa ma comport normal.

Peste cateva zile aflu ca nu ma mai place asa de mult dar putin putin mai tine la mine.

Intrebarea mea este : voi ati mai trecut prin ceva asemanator?

puteti sa imi dati un sfat?

Multumesc anticipat si ofer fundita si vothappy

Răspuns Câştigător
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Vorbeste cu el pana nu e prea tarziu! asa am auzit si eu ca ma placea baiatu x si imi placea si mie de el! de la prietenii lui am auzit si eu.si eu, proasta, nu i-am vorbit.acum nici nu mai vorbeste cu mine.
du`te la el si zii ca ai auzit de la niste copii ca te place.si daca e adevarat? nu o sa zici la nimeni nimic.si daca e adv ai avea sa i zici si tu ceva.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrăjeli de Buftea.
Acum te place și în secunda doi nu!
Îți vezi de treaba ta și dacă te admiră, te abordează!
Pa, pa.

| aryana_4212 a răspuns:

Maria acel baiat probabil a vrut alceva de la tine.Sunt mai multe variante, ori vroia sa te aiba pentru o noapte ori ai fost mai timida tu ori intre timp a pus ochi pe alta din grupul tau.Fi mai directa intreaba-l ce se intampla si daca nu mai vrea nimic nu te arata fi tare si lasa incearca sa fi indiferenta si o sa ai de castigat.O sa vada ce a pierdut.SUCCES sper ca te-am ajutat

| Măduleţu a răspuns:

Cică ''aryana'' să-i spună direct laughing, asta-i ce-l mai penal lucru, cum dracu să-i spună asta dacă îi e rusine de el? Lool rolling on the floor

| laviii a răspuns:

Ii ca vremea azi te palce maine nulaughing nu stiu nu e statornic copiluu`straight face