| alealinaa a întrebat:

Bună! Vreau sa îmi fac cont de Instagram, însă sora mea nu ma lasa, deși am 13 ani jumate și politica permite înregistrarea copiilor după 13 ani.
Îmi puteți da niște idei ca sa o conving?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acolo e clubul pedofililor, are deputate sora ta, vezi de socializare reala, nu de arat fundul si sâni la 13 ani pe Instagram, te minunezi ce vezi acolo, eu lucrez in marketplace cu ei, si îmi dau like fetele, si astea mici

Ai grija si la Snapchat

| alealinaa explică (pentru RAY):

Am cont de Snapchat și chiar știu sa am grija, eu una nu vreau Instagram pentru a arată ce am, ci pentru a mai socializa cu alte persoane

| RAY a răspuns (pentru alealinaa):

Daca ai 10 euro, te faci vedeta pe insta prin marketplace, poți face si grupuri

| VoidEternal a răspuns:

Știe ea ce știe. Stai cat mai mult deoparte de insta. It's poison.

| Vântulalb a răspuns:

Eu zic sa mai astepti. Nu e vorba de politica platformei ci de faptul ca vei fi hartuita de cei mai mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ți pe ascuns. smug

| TheStrategist a răspuns:

Ai putea să mai aștepți, nu e o aplicație benefică nici pentru adulți.