| BiutzaBia a întrebat:

vreau sa ma ajutati nu stiu ce sa mai fac. A aparut baiatul asta in viata mea l-am cunoscut cand am mers in vacanta la niste prieteni amandoi ne-am placut de prima data sau cel putin asta am simtit eu.Am vorbit ne-am cunoscut mai bine si din una din alta am ramas impreuna. Dupa plecarea mea de acolo totul a fost ok prima luna imi zicea ca ma iubeste ca spera sa ramanem mult timp impreuna si etc iar dupa a inceput sa se strice totul nu mai vorbeam la telefon mai deloc iar de intalnit imi zicea ca vine si nu venea si mai este chestia ca distanta ne omoara pe amandoi. Dupa 2 luni mi-a zis ca :"eu zic ca mai bine e sa ne despartim decat sa te mint". Am simtit ca mi se prabuseste cerul in cap pentru ca il iubeam foarte mult nu imi imaginam cum o sa imi fie fara el. Ajutati-ma va rog il vreau inapoi crying(((((

1 răspuns:
| Andaiulia a răspuns:

Singura cale este sa te duci la bunci in vacanta si sa puneti totul inapoi.comunicare este foarte importanta