| Anonimul3315 a întrebat:

Key hey internet! Auziti vreau sa ma apuc de un vlog..Am facut acum ep 1 si aicia linkul:http://www.youtube.com/watch?v=LiKz9TuChhU. Ideea e ca ep 2 vreau sa fac episod de Adevat si provocare adica ma rog o sa zic asta si in video. Provocatima chestii care sa le fac. Ori aicia pe TPU dati-mi provocarile ori daca aveti cont prin comment pe you tube. Oricum va rog dati-mi provocari. Dar sa stiti eu cu prietenii mei vom face provocarile cele mai amuzante. Noi le facem sa ne distram nu sa dam o sansa cuiva sa facem ce vrea el. Oricum va rog lasati provocari care sa le fac in ep 2.

7 răspunsuri:
| Alyntzuu a răspuns:

Frate nu mai copiawinking

| Pillion a răspuns:

Provocare:sa spuneti niste secrete.Nu prea mari ca strica.Sau,sa va sarutati! happy

| IzzaBellaElla a răspuns:

straight facestraight facestraight face SERIOS? NU POTII Fii ORIGINAL? Key Hey... o copiezi pe Tequila sincer iti sugerezi sa fii original app despre provocare te provoc sa iti pui intr-o lingurita scortisoara si apoi so bagi in gura...

| IzzaBellaElla a răspuns:

Buna in primul rand iti sugerez sa nu o copiezi pe Tequila pentru ca ea zice Key Hey fii originalwinking app provocare : sa iti pui intro lingura scortisoara si sa o mananci

| IzzaBellaElla a răspuns:

Si apropo mie nu-mi merge linkul care l-ai pus tu

| Anonimul3315 explică (pentru IzzaBellaElla):

Buna. Scz ca sunt rautacios dar... acum raspunzi si tu? Uita-te la data intrebarii... M-am apucat de gamerit oricum. Am ceva subs. Vlogaritu nu mi se potriveste. Apropo. Nu iti dau linkul ca nu vreau sa imi fac eu reclama. Vreau sa am subs naturali nu de aia pe care i-am implorat eu.

| yzza_7225 a răspuns (pentru Anonimul3315):

laughing nu ma supar ca esti rautacios si e drept nu m-am uitat la data... si faza sa nu-ti faci reclama e o prostie de ce sa nu iti faci?