| OMGisBrainiac a întrebat:

Vreau sa ma duc la un liceu de matematica-informatica, imi place foarte mult informatica... am auzit de niste site-uri unde se poate invata programare, design, creeare programe, scoatere virusii etc...
Imi puteti da cateva? Cel care imi da minim 2-3 siteuri primeste funda

Răspuns Câştigător
| Syrenutxa a răspuns:

Eu am absolvit acest profil, si crede-ma, nimeni nu ne invata asa ceva "scoatere virusii" si nici design doar programare pe C++, gasesti tutorial http://www.codebox.ro/forum/Thread-c-clasa-ix-partea-i si mai multe pe google. Dupa aceea, la facultate poti sa faci aproape orice ce vrei, liceul e ca la generala, materii obisnuite nimic important. Bafta!