| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma las de fumat, si ma ma apuc de alergat, adica vreau sa ma schimb, vreau un alt stil de viata! Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Plimbarea man in fiecare zi ajuta mult, plimbarea prin cimitir e mai buna pentru ca are un impact mai puternic emotional, in fapt sa stii ca nu glumesc, angajati japonezi se odihnesc in sicrie in pauza de masa asta a facut sa numai fie depresivi, imapactul morti este mai puternic ca orice gandeste-te ca vei muri daca mai fumezi si corpul tau va considera fumatul o amenitare reala, bafta

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai face asta? prietena mea lucreaza pentru o companie de tigari... cu cat mai multe vanzari cu atat e bonusul de sf de an mai mare asa ca baga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O parere foarte buna! Dar de la a vrea si pana la a face e cale multa, asa ca nu mai sta pe ganduri si actioneaza!