| AdrianaRoșu a întrebat:

Vreau sa ma mut la liceul de arte anul acesta de scoala(clasa a 10-a), dar am nevoie de meditatii la italiana si desen(arhitectura) si nu stiu exact pretul, iar eu nu am facut niciodata meditatii thinking Deci, daca imi puteti spune cat ar fi pretul la meditatii in mod normal? big grin

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Intre 50 si 90 de lei. seidnta

| TizZu15 a răspuns:

In mod normal o meditatie de 2 ore este in jur de 50 de lei.
Succes.

| crissag a răspuns:

Buna.
Meditatiile sunt 70 lei /6 ore. Putem comunica mai multe pe meditatiiarhitectura.cg@gmail.com, daca ai mai multe intrebari.
O seara faina