| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Vreau sa merg la ziua unei colege de clasa! Dar am o problema, ea îsi face ziua la Campulung la 60 km de Pitesti! La o cabana, eu sunt mai nebun de fel așa dar cand vreau pot fi foarte linistit, parinții ei nu vor sa mă ia cu ei crezand ca nu voi fi cuminte si ascultator! Eu imi doresc foarte mult sa merg la ziua ei, ce sa fac? Va rog

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai ce să faci, chiar dacă dorești mult.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai oricum sunt interzise petrecerile asa ca nu ai unde sa te duci.

| Ajutor7654 a răspuns (pentru suntserios):

Aoleu eu ti am cerut un raspuns bun!

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca parintii tai te stiu mai nebun, cred si eu ca te lasa! Apoi ai doar 14 ani, raspund pentru faptele tale
Apoi petrecerile sunt interzse, vrei sa apari la stiri?
ZIC pas si pe la anul!