| andi07 a întrebat:

vreau sa-mi da ti un sfat eu am fost prieten/amic foarte bun cu o fata sh incet incet a inceput sa-mi placa de ea, asa ca i am spus
. eu am fost cu o prietena buna de a ei (am fost cam 2 ani, sh m-am despartit d ea acum 6 luni). problema e ca fetei careia i am spus ca imi place de ea, mi a spus ca daca ar fi cu mine, fosta s ar supara pe ea ca cica a tinut moult l mine sh cum ele 2 sunt prietene mi a zis ca, nu vrea sa o raneasca...eu n am mai vazut o p fosta deact de 3 4 ori sh am vorbit f putin k ea...credeti ca e posibil ca fosta mea iubita sa mai tina l mine? credeti ca ar avea dc sa se supere fosta p fata asta de care imi place? va rog moult ajuta ti ma!

1 răspuns:
| katyTheLittle a răspuns:

Salut,sunt katy si sa stii ca orice fata ar mai tine la un baiat chiar si dupa ce sa desartit de ea deoare ce se ataseaza de tine si e posibil sa sufere dupa tine, si nu ar avea de ce sa se super dar ar face-o dar mai intai asigura-te ca prietena fostei chiar tine la tine si daca chiar este pregatite sa renunte la prietena ei pentru tinewinking sper ca te-am ajutat happy iar daca mai ai nevoie de mine adauga-ma pe mess : maryuca_1999winking succes