| Andruu_6391 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj...cu o inimioara si niste stelute micilove struck. dar unde il pot face pentru a nu-l vedea parintii? ca daca vede mama sau tata. I don't want to see. ajutati-ma plscrying

Răspuns Câştigător
| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Pe langa solduri ar fi bine.Sau chiar pe sold, daca nu doare.
Succes. Fundita?worried

7 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

Hmmmmmmm smug

| sabilopod a răspuns:

Oricum o sa-l vada. mai bine astepti si ii intrebi si daca sunt de acord poti sa-l faci unde vrei plus ca pe ei te poti baza ca-ti gasesc cel mai bun salon

| Andruu_6391 explică:

Fostu` meu prieten face tatuaje...si.duminica cred ca ma duc la el sa-mi faca tatuaju`

| Aex2010 a răspuns:

Pai ar fi cateva locuri PE SPATE deoarece porti tricou sau ce porti tu si nu se vede.
Pe picior pe partea de sus adica aproape de '''''''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu ti-l face pentru ca la un moment dat il vor observa mai bine mai asteapta un pic cam 2-3 ani si fal.

| aliialinaa a răspuns:

Hei.
(:
Ai putea sa incerci pe picior.la incheietura. [mai sus putin de os.]
Nu stiu cat de explicita am fost.
laughing

| lavy_2005 a răspuns:

Pai. poti sa-ti faci niste labute pe laba piciorului.sau altceva pe spate. funda?
pls