| Stephania57 a întrebat:

Vreau să-mi spuneți unde ați vrea să locuiți şi totodată motivele pentru care v-ar place țara respectivă..cum ar fi clima sau economia.
Cât mai multe opinii.

2 răspunsuri:
| bvzmsam a răspuns:

Locuiesc de 5 luni in Haga, Tarile de Jos (Olanda). M-as stabiliza aici dupa terminarea facultatii pentru ca sigur voi gasi serviciu in domeniu. In plus, limba nu este foarte grea, eu stiind germana (B2) si engleza (C1).

| Eireann a răspuns:

Locuiesc in Belfast, Irlanda de Nord. As vrea sa ma mut in Noua Zeelanda desi imi place aici si am prieteni.