| mykyyy a întrebat:

vreau sa-mi trimit parintii intr-o mica vacanta la noi in tara...imi puteti da niste locuri unde ar putea merge? specific sunt din constanta...DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| Maxim96 a răspuns:

La munte...cel mai frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La munte? Hihi, sigur ca la munte daca esti din Constanta. Valea Prahovei, Bran, Risnov, Slanic Moldova, Durau, Bucovina, Maramures.

| allexxys a răspuns:

Pai incearca, sa-i trimiti prin Timisoara e un oras foarte frumos Poze: https://www.google.ro/......ps?/search

Sau la Cluj Napoca...e un oras. nemaipomenit :X Poze: https://www.google.ro/......ps?/search

Sau la munte:P:P e super acolo.

Bafta. sa ma anunti si pe mine unde "i-ai trimis in vacanta".:*

| paulica123 a răspuns:

Ce idee buna eu sunt din Alba si am vizitat multe locuri si iti zic cele mai dragute locuri mie mi-a placut cel mai mult in bRasov sunt multe de vizitat este un oras splendit sau poate la Sighisoara e un oras istoric la fel de frumos. Sibiul sunt multe zone extrem de frumoase si mall-uri. Sau Tmisoara e un oras de toata frumusetea, arhitectura splendida merita vazut. Cluj Napoca un oras mare, plin de cultura. Sau ai putea sa iti trimiti parintii la mare ai putea in Eforie Nord zic eu ca acolo merita cel mai mult sau Mamaia. Iar la munte in Poiana Brasov. Sper ca te-am ajutat funda? big grin