| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ii trimit un colet cuiva din alta tara, si ma gandesc sa ii trimit ceva specific romanesc. Aveti vreo idee? Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Ceva produse de artizanat, gasesti prin targuri... niste linguri de lemn haioase, sau un cos de rachita pentru fructe, o traista tesuta, niste papusi din carpe imbracate in costum national, ulcele sau farfurii decorative din lut pictat, masti populare de pus pe perete... gasesti tu ceva.

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu stiu daca accepta mancare.Eu cel mai recent am trimis pachet in Anglia.Cu autocarul.Lipeste o eticheta pe colet cu datele tale si ale destinatarului.Trebuie platita o taxa.