| Okkultist a întrebat:

Daca mi-am luat mustata cu bigul are ceva, adica este mai bine decat cu altceva, o sa creasca tepi am inteles, are ceva, va creste frumos, daca nu cum pot face ca acel par sa fie frumos? Funda pls

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 3-4 luni o sa cresca mai dezordonat, dupa va creste des si uniform, daca tot ai inceput sa te razi rade te de fiecare data cand apare

4 răspunsuri:
| AwakenTheMonster a răspuns:

Nu cred că o să crească ţepi.
Foloseşte apă oxigenată când va creşte. O decolorează.

| Budincăăă a răspuns:

1.Esti fata?
2. daca da ai facut o mare prostie.Parul iti va creste din ce in ce mai mare si mai des, piela iti va fi aspra si locul unde te-ai ras va fi foarte inestetic. Sfatul meu: foloseste ceara rece, sau penseazate, NU cu bigul.
funda?

| Okkultist explică (pentru Budincăăă):

Sunt baiat sfat pls happy puppy dog eyes multumesc de sfat

| Okkultist explică (pentru Budincăăă):

Da intr-un fel sunt fata, gay laughing sry