| Alexks0l a întrebat:

Salut, recent mi-am luat mustata cu bigul dintr-o foarte mare prostie(sunt baiat) acum mai pot face ceva sa o fac sa creasca mai greu adica sa ii ia mai mult sa creasca sau voi ramane asa pentru todeauna?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Este cel mai mare mit posibil despre biglaughing) stai liniștit, nu se întâmpla nimic. Firul creste repede ca nu este luat din rădăcina, e normal.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va creste indiferent ce i-ai face. Pentru ca asa este genetica sexului masculin, fie ca vrei sau nu vrei mustata.

| AnemonaP a răspuns:

La ce te referi mai exact?
Părul nu a fost smuls din rădăcină, va crește normal. Bigul nu face părul să crească mai repede, mai des sau mai închis, dacă te gândești la cel mai mare mit de pe lume. Stai liniștit.

| Alexks0l explică (pentru AnemonaP):

Ma refeream ca am auzit ca o sa creasca mai repede si mai urat nu stiu cum sa explic laughing nu vreau sa am mustata

| Alexks0l explică (pentru AnemonaP):

Ok ms mult

| AnemonaP a răspuns (pentru Alexks0l):

Este cel mai mare mit posibil despre biglaughing) stai liniștit, nu se întâmpla nimic. Firul creste repede ca nu este luat din rădăcina, e normal.

| VoidEternal a răspuns:

Nu poți să faci nimic pentru a încetini creșterea părului. Nu o să-ți crească "mai urat" o să-ți crească la fel.
Chill, oricum trebuia să îl razi la un moment dat. Chiar daca te hotărăști să ai barba, oricum nu o sa poți face asta fara să o razi pentru o perioada destul de mare.

| Alexks0l explică (pentru VoidEternal):

Am auzit ca o sa creasca de doua ori mai mare sau mai repede laughing de asta zic nu stiu daca e adevarat