| AdyDinamo123 a întrebat:

Am 13 ani si mi-am luat mustata cu bigul, din prostie, va rog din suflet spuneti-mi daca o sa-mi creasca mai mare, si daca da ce sa fac... ca nu vreau sa ma barbieresc de mic va roooog crying

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai, daca ai 16 ani poti sa te razi dar daca esti mic e naspa sub 16 ma refer.

| Memories a răspuns:

Hai ma ca nu e nimic grav/anormal.Am 16 ani si tot de la 13 ani am inceput sa imi dau mustata jos si nu e nici o tragedie.

| unknownn a răspuns:

Pai o sa creasca repede de acum...

| ClumsyDeer a răspuns:

Ai facut cea mai mare prostie.straight face Acum mustata o sa creasca mult mai repede si o sa fie si mai deasa si o sa iasa si mult in evidenta. Te felicit! Ai devenit un Yeti big grin

| ElHombre2000 a răspuns:

Nu stiu cred ca da, eu prima oara mi-am ras-o la 14 ani, si ma rad la 2 saptamani., oricum nu e nici o problema daca incepi sa te razi dea acum.