| 8paulica a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot deveni reprezentant AVON chiar daca am 14 ani. E posibil? Am auzit ca nu conteaza varsta, decat daca faci o comanda atunci cand aceasta ajunge la persoana respectiva, un buletin trebuie sa fie in casa. E adevarat? Lamuriti-ma si pe mine cu regulile de la AVON legate de varsta!

3 răspunsuri:
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

NU tine cont de varsta nici macar buletin nu iti trebuie happy eu am o colega in a 7a si nu are 14 ani da e reprezentat. big grin

| ioanalexandru a răspuns:

Buna,
daca vrei apeleaza numarul asta.
ei te vor ajuta!
funda?

| roxanik_5050 a răspuns:

Deci...si eu sunt reperezentant la avon si am tot 14 ani ca tine...nu poti sa te faci reprezentant pe numele tau te faci pe numele lu maikata(sau o persoana de peste 18 ani din familia ta) si trebuie sa fie de acord pentru ca trebuie sa ii duci buletinu mamei sau acelei persoane ca trebuie sa ia niste date dupa buletin.intelegi? fundita?