| NattyMadda a întrebat:

Funda! hey! sunt reprezentant Avon si am auzit ca daca nu ai o comanda peste 110 ron esti inactiv. As vrea sa stiu daca e adevarat. Daca da, atunci in ce consta aceasta inactivitate si ce consecinte are?happy Mai primesc produse, mai am oferte, trebuie sa pun bani de la mine? dau fundita! mersi:*

Răspuns Câştigător
| florinell a răspuns:

Pai e adevarat, iar aceasta inactivitate consta in:nu primesti comisioane din vanzari, dar e normal, daca nu vinzi nu ai comision din vanzare, produse primesti, dar mai intai tu trebuie sa ai comenzi mai mari de 110 ron, trimiti copie dupa comanda la ei si primesti produsele la tine acasa, apoi duci comenzile clientilor, iar apoi platesti comanda celor de la avon, dar bine, iti da ei si tie comisionul din vanzari, acesta e intre 15-30%, iar bani de la tine nu pui doar daca tu dai produsele persoaneloe care ti leau comandat si nu iti mai da banii...multa bafta si succes in afacere!