| MarisRadu91 a întrebat:

Cand ma suna cineva cu necunoscut raspund cateva secunde nu spune nimic inchid... si dupa dau la jurnal apeluri si nu`mi apare straight face nr ascuns sau necunoscut. nimic. straight face de ce? sau cum fac sa`mi apara?

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

El te suna, face misto sunt multi care fac asa, nesimtiti. poate cei din reteaua in care esti Vodafone, Orange, cosmote etc. Poti si tu sa suni cu nr ascuns #31#si nr normal ex : #31#0743... Pentru asta e facut nu iti apare asa a vrut persoana respectiva sa nu vada cel pe care il suna. Funda?

| MarisRadu91 explică:

@ lolly, stai ca nu cred ca ai inteles big grin nu`mi apare in jurnalul telefonului ca am fost sunat cu ASCUNS! am fost sunat la 23:10 si ultimul apel in jurnal era de la un prieten la ora 22... de ce nu mi-a afisat : Necunoscut 23:10 ceva de genu straight face asta nu inteleg laughing)

| MarisRadu91 explică:

Dap si eu tot Samsung am Gt S5600V Blade! laughing

| Gargaritza_4806 a răspuns:

Lolly asta sa-i explici lu mamaestraight face robert nu stiu care e faza dar si prietenul meu pateste la fel, el are un samsung.noi am ajuns sa credem ca e ceva setat de la telefon pentru ca daca il sun eu cu privat ramane la apeluri si plus ca atunci cand e apel din ala de la ei nu se aude absolut nimic, nici macar un gajait ceva...