| Alecs98 a întrebat:

Am un Nokia lumia 520 si nu pot sa ii dau "revenire la setari din fabrica". Intru in "setari" >- "despre" si nu imi apare nimic despre "revenire la setarile din fabrica" cum as putea sa ilresetez. Si inca o problema, cand intru in bara de meniu de sus unde apare wi-fi, bluetooth, mod avion, etc, in jos imi apar numerele de telefon pe care le.am apelat sau m.au apelat. Cum pot sa le sterg. Mentionez ca din apeluri, am sters toate numerele, dar tot imi apare in bara numerele. Funda celui mai bun raspuns. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DeaconescuAndrei1999 a răspuns:

1.Pentru al resete trebuie sa inchizi telefonul apoi sa ti 5 secunde pe buton de volum mai tare si apoi apesi pe butonul de aprindere. Iti va aparea un meniu in care vei putea selecta cu butonul de stingere.O selectezi pe prima (reboot) si mai selectezi dupa yes sau da(depinde de telefon)

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai cine ti-a spus ca se reseteaza de la "despre"? Despre e despre...
Ai Google, foloseste-l!

| Alecs98 explică (pentru K0sti):

Eu zic ca m.am exprimat destul de corect. Am zis ca intram in ''Despre'' pentru a reveni la setarile din fabrica. Dar nu imi aparea nimic despre revenire la setari din fabrica. Uita.te pe majoritatea telefoanelor sa vezi ca in''despre'' gasesti ''revenire setari din fabrica'', daca nu ai inteles intrebarea numai comenta aiurea.

| K0sti a răspuns (pentru Alecs98):

Ti-a spus DeaconescuAndrei1999 cum se face, da! "Despre" ce vorbim aici?