| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Vreau sa va intreb...Cum va simtiti azi? Sunteti bine? Ati plans azi?

Am scris asta doar ca sa va spun celor care acum v-ati saturat de viata ca, candva totul va trece si va fi bine.

19 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Ar fi bine dacă s-ar întâmpla cum spui tu, dar din păcate nu e așa

| anonim_4396 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Trec si eu prin greu dar mai sunt si momente in care chiar zambesti

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, într-adevăr dar e aiurea când vezi ca ești săpat din aproape toate punctele de aproape toată lumea... e destul de greu sa fii singur împotriva tuturor.

| anonim_4396 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Stiu,e greu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am plâns, sunt ok, am
dormit mult. Urmează o zi frumoasă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos, multumesc.
Am plans in ultima vreme, dar azi nu, ca de abia m-am trezit. Nu sunt in cea mai buna perioada, dar cred ca o sa pot trece si de asta happy

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Azi a fost frumos la munca merg acasă dar mai întâi merg la autobuz și ma opresc să-mi iau o sawurma și un Pepsi ma duc in parc la copacul meu ma aștepta săracul ))))) dupa aia merg acasă fac un duș și ies in parc

| anonim_4396 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Ma bucur. : )))

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi azi a fost din nou frumos la muncă
Eram plin de var și vopsea am vopsit 2 camere azi am dat si tencuiala am mâncat var cu sawurma din Greselă )))) era puțin pe mâini var și la foamea aia nu am mai stat să-mi spăl mâinile și băgăm sawurma in mine )))))

| anonim_4396 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Ma bucur ca tie ti-a fost bine!

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi frumos

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Sunt okay, am plans dupa miezul noptii daca se pune, insa cred ca mi-am revenit. Tu esti bine?

| anonim_4396 explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Am plans doua zile aproape non-stop si nu am mancat nimic si acum ma ustura un ochi dar da, sunt ok.Multumesc!

| rosessunflowersandlillies a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau. Sper sa te simti mai bine in viitorul apropiat. Incearca sa mananci totusi si sa ai grija de tine.

| anonim_4396 explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Eh...Sunt bine. Nu e mare tragedie ca nu mananc. Cui ii pasa?
Atata timp cat lumea(pana si mama si partenerul ei) imi vede doar greselile si ma judeca pentru cum arat prefer sa nu mai mananc putin timp.

| rosessunflowersandlillies a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca totusi sa o faci, te rog. Cu siguranta vei gasi si o persoana care sa nu iti vada doar greselile.

| anonim_4396 explică (pentru rosessunflowersandlillies):

Never.

| LilWatamaloon a răspuns:

Well, a fost destul de oki, am dat un examen on-line, aștept să primesc rezultatele și eu sper să ieșim din pandemie super mult și să fim bine toți. Sper că ești și tu ok!

| anonim_4396 explică (pentru LilWatamaloon):

Si eu am azi un examen.In ultimele doua zile nu am mai putut sa tin priblemele in mine si am plans de am rupt si acum ma ustura un ok.Dar da...Sunt ok.Multumesc.