| Bogdanescu a întrebat:

Vreau sa va intreb, pe Okazii.ro cineva vrea sa imi cumpere prin rambursare,si trebuie sa il trimit un joc, ce fac, duc jocul la posta sau il bag intr-o cutie? si ce sa scriu pe cutia aia? si cati bani trebuie sa dau sa trimit pachetul?

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Il bagi intr-o cutie sau intr-un plic special din ala cu " basici", sa nu se sparga pe drum. problema e ca exista sanse foarte mari sa nu ajunga la destinatar, il pot face "pierdut" pe drum cei de la posta sad eu am comandat de pe un site si oamenii aia mi-au spus, mi l-au trimis prin curier, dar asa-i scump si e doar pentru firme