| deniaaa a întrebat:

Buna vreau sa va pun o intrebare
pe baiatu care il plac are o prietena si ea a plecat la tara si cand ies afara iese si el si inca 2 fete numai ca el le jigneste da pe mine nu mise mi-a luat inghetata lor nu si m-a chemat sa ma duc la plimbare cu el de pe ele nu ce inseamna? funda

Răspuns Câştigător
| NatiiȘiAtât a răspuns:

Inseamna ca te place si ca profita de faptul ca prietena lui e plecata ca sa-si faca de cap. Cam urat din partea lui, dar atunci cand iubesti pe altcineva. Nu te mai gandesti la persoana cu care esti deja. Oricum, sper sa mai vorbiti si poate il intrebi chiar pe el daca te place sau nu. Puteti, desigur, discuta, merge la plimbare si printr-o discutie sa aduci vorba de prietena lui si dupa sa-l intrebi de ce iese cu tine. Daca vrei sa fi directa intreaba-l direct: "Iti place de mine sau doar te faci? laughing)))))" (sa fi putin haioasa daca vrei). Asa afli cel mai bine raspunsul corect!

2 răspunsuri:
| xAnDrAx a răspuns:

Pai.poate ca te place sau ar dori sa fie putin dragutwinking

| anonim_8920 a răspuns:

Cred ca te place...