| andruska145 a întrebat:

vreau sa va spun ceva in seara asta am iesit cu un baiat si el s.a apropiat sa ma sarute iar eu am ramas blocata am strans ochi si nu ma mai miscam si a fost doar un pupic pe buze.a fost primul meu,, sarut" si imi este frica data vitoare pentru eu nu am habar sa sarut si am 15 ani

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Nu are de ce sa iti fie frig, pentru ca o chestie de instinct. Sarutul nu se invata, vine de la sine. In principiu nu exista sarut bun sau prost asa ca nu te stresa, fa ce face si el, numa nu te grabi sa nu va loviti dintii sau nasul, ia-o usor.

| andruska145 explică (pentru BiuL):

Mersi :* :* :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fie frica, faza cu sarutul vine de la sine!

| eualexa a răspuns:

Fii relaxatahappy