| JustUs4ever a întrebat:

Vreau si eu informatii despre liceul militar. Ce se face acolo? Dupa terminarea lui ce facultate ar trebui sa fac pentru a ma angaja la SRI? Multumesc frumos!

1 răspuns:
| ValyComan a răspuns:

Eu zic să-ți vezi de treaba ta și să nu te duci la liceul militar deoarece e foarte greu și îți distrugi copilăria. Mulți regretă că s-au dus la liceul militar, crede-mă trebuie să-ți placă foarte, foarte mult pentru a te înscrie la liceul militar. Oricum, e decizia ta. Succes!