| love_9629 a întrebat:

Vreau si eu niste idei cum as putea sa'i conving pe parintii mei sa'mi cumpere porcusor de guineea love struck Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna si eu am porcusor de guineea si prima data parintii nu prea erau de acord. Le-am promis ca voi avea mare grija si ca eu chiar imi doresc unul si ca in plus este foarte dragalas si i-am rugat foarte frumos, au vazut cat de mult imi doresc, ca invat bine lascoala, ca sunt cuminte, ascultatoare si m-au lasat.Si acum parintii o adora big grin
P. Sbig grinaca le promiti ca ai grija de animalut chiar trebuie sa ai ca sa vada ca esti responsabila.Numai bine.

2 răspunsuri:
| angel99_2049 a răspuns:

Pai ei sunt foarte ieftini pana il 50 de lei. Cauta pe un site sa vezi cat costa si daca gasesti unul pe placul tau spune-le si parintilor tai. Sper ca te-am ajutat. Baftawinking

| k4z a răspuns:

Ia o nota mare la scoala :X