| DeEa_4814 a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi v rog. Eu am stat cu un baiat el are 19 si eu 14 si inca stau dar este o problema eu l'am parasit de 4 orisad si acum el mi-a zis ca nu poate s mai fie cum era la inceput si ca poate in viitor o sa mai fie dar i'am facut prea multe ca sa fie cum erasad si nu imi place chestia asta, recunosk ca am gresit ff mult, dar daca el nu mai poate sa fie cum a fost nu cred ca mai are rost, si acum mai vor 2 baieti s stea cu mine(care imi km plac si miebig grin) va rog ce s fac. voi ce ati face in locul meu? crying

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Iti camf fug ochii dupa baieti
Ce sa iti fac iti place de el il accepti asa cum e poate pe viitor se va schimba cum vrei tu ca doar tu l-ai adus in starea asta in care e acum

| Dσℓℓу a răspuns:

Iubita. o data cand doi se cearta(se despart) se slabesc decat legaturile nu si alt ceva... ei, nu ai cum sa iti placa 3 baieti. sfatul meu e ca astea is chestii de copiii care n`au trecut inca prin viata.eu zic ca baiatul ala vrea ceva de la tine si nu i`ai dat(relatii intime, poate, banuiesc, nu stiu), asa ca el a gasit o scuza ca i`a vazut ca nu`i merge daca e asa SFATUL MEU: eu zic lasa-i pe toti si vezi`ti uh de carte. un baiat se uita in catva timo.cand te desparti primele saptamani spui ca nu o sa il uiti niciodata si ca nu poti trai fara el. dar peste3-4 luni il uiti complet. iubirea de copil este asta.la inceputul unei relarii iubesti ff mult. dupa cu cat se invecheste iubirea se subtiaza... funda?:X

| DeEa_4814 explică:

Dap. dar nu cred ca este asa.mai mult ca sigurbig grin

| razvanu16 a răspuns:

In primul rand sunt baiat din cate vezi si in al 2lea rand stiu ce fac baietii. Ori tu arati foarte bine ori esti oarba si nu vezi cat de urat este. Dar banuiesc ca areti foarte bine pentru ca eu nu mas uita la o fata de 14 ani la varsta de 19. Banuiesc ca mai esti si virgina, deci mai bine il lasi deoarece iti garantez ca nu vrea altceva de la tine straight face Sper ca te-am putut ajuta