| raluka_3639 a întrebat:

imi spuneti si mie niste statusuri dure. de indiferenza...happy
cele mai multe si frumoase primesc fundita:X
mersii :*:*!

Răspuns Câştigător
| byutxa a răspuns:

• Fi perversa cand crezi ca lumea te; x Invatsa ` sa intorci spatele cand cineva nu te pretuiestewinking
• Raman copilul vesel, indiferent de adversariwinking ca lumea e prea mica pentru atatsia oameni mari; x
• Vrei sa ma schimbi? Schimba`te u primul! cool
• Unii nu mα supσrtα ●. Ii trαtєz cu indifєrєntzα ●. Oricє s' αr intαmplα ●. Vσi zαmbi intσtdєαunα ●. Si nu mα vσi schimbα ●
• Taci! esti prea plin de tine oh go on Nu te da mare in fata ` mea ca ramai tot un NIMENI! :p
• Spune STOP cand te streseaza, explica`i ca exagereaza. nu ints? abereaza? Spune`i PA si se calmeaza oh go on laughing
• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta oh go on
• Ce te`ai gandit ca indiferenta ta ma doare?!
• Nu trece o zi fara sa zambesc :p chiar credeai ca o sa ma opresc?! devil
• Nu e chiar asa cum creziwinking nu ma cunosti indeajuns [-x asa ca nu spune ca stii multe dspr mine, cand de fapt nu stii nimic :p oh go on
• Nu e vba ca nu`mi mai pasa doar ca nu ma mai int oh go on.