| fanSellyGomez a întrebat:

vreau si eu o parere:ce inseamna cand, dupa ce un baiat afla de la un prieten ca tu il placi, el, se uita la tine ca la"masini straine" cu niste ochi mari de parca ar fi hipnotizat. Funda!love struck big grin happy

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! :*
Cred ca inseamna ca te place si el.Cu siguranta! :X Trebuie sa te duci si sa ii zici in fata ca il placi. E pur si simplu socat de bucurie. :X
Succes! :* >big grin

| AleX_4541 a răspuns:

Si eu sunt la fel numai la o fata ma uit si asta inseamna ca imi place foarte mult de eabig grin.Sunt foarte indragostit de ea, toata ziua numai langa ea sunt numai la ea ma uit.Cred ca baiatul ala e innebunit dupa tine sau despre cine este vorba.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saraku.laughingse asteapta sa ii spui in fata si se uita la tine pr ca e socat si probabil vrea sa iti distraga atenzia.winkingsucces cu respectivulwinkingbig grin

| fanSellyGomez explică:

V-as da la toti fundita! am sa votez pe toti si am sa va adaug la prieteni, iar fundita nu dau la nimeni.Va multumesc mult!

| pinkygloos a răspuns:

Cred ca este mirat ca tu il placi. si a pus ochii pe tine smug. Poate te place si el smug. ai incercat sa vb cu el. si la mine s-a intamplat un caz din asta si el ma placea si era mirat ca il plac si am fost 8 luni cu el.Pnt ca am aflat ca el sa sarutat cu o alta fta de 3 ori. si i-am dat papucii. dar ont tine sper sa fie baiatul potrvit. Sper c ti-am fost de ajutor. pup:*:*love struck