| ktyi a întrebat:

Vreau şi eu să aflu rezultatele evaluărilor naţionale, stiţi cumva unde le pot vedea? Eu sunt din judeţul Argeş. Funda love struck

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți vedea pe www.edu.ro
Mult succes!
Pa, pa.

| ktyi explică (pentru Legiuitoarea):

Buna... am deschis linkul, acum unde dau? laughing

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ktyi):

Bună.
Și de ce râzi?
http://subiecte2012.edu.ro/2012/evaluarenationala/Subiecte_si_bareme/
Era greu să cauți?
Pa, pa.

| ktyi explică (pentru Legiuitoarea):

Nu e ceea ce cautam, dar nu mai conteaza. Mersi oricum

| tequillaXd a răspuns:

Inca nu s-au postat, dar poti urmarii. Oricum pana maine se vor posta.

| 1Mihai1 a răspuns:

Mergi pană la şcoală!

| ktyi explică (pentru 1Mihai1):

Stiu rezultatele, dar totusi as vrea si site-ul daca s-au postat.

| 1Mihai1 a răspuns (pentru ktyi):

Încă nu s-au postat.

| VisezCuOchiiDeschisi a răspuns:

Se vor posta astazi peste cateva ore pe site-ul admitere la liceu 2012(http://www.admitereliceu.ro/)Sper ca te-am putut ajuta!