| Martinush a întrebat:

vreau si eu sa ma vopsesc pana la jumatate parul albastra sau roscata. Nu stiti unde pot gasi spray temporar? sau am auzit ca este ceva vopsea care se poate cumpara de la farmacie si cu care te clatesti si se duce dupa 2 - 3 spalari. Daca m-ati putea ajuta... dau funda :X happy

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Exista albastru de metil, dar merge doar pe parul blond pentru ca pe saten o sa se vada un verde foarte urat. Daca vrei rosu sunt la magazine pliculete cu nuantator de la palette, iti iei un roscat aprins si o sa ai o nuanta frumoasa.
Mai sunt si spray-uri pe care le gasesti la orice hipermarket si sunt destul de bune.