| Ana_1799 a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac un cont pe Lady Popular si imi cere cod promotional.
De unde fac rost de codul asta? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Silviaa a răspuns:

Buna! Ana! PAi. La codul promotional nu trebuie sa scrii nimic.Sau sa pui niste litere la nimereala. Nu conteaza.eu asa am facut.happy

big hug

O zi frumoasalove struck

2 răspunsuri:
| ConstiintaTa a răspuns:

hee heeeu am cont facut...scrie codul asta:745555; e bun vb serioswinking... fundalove struck

| emm a răspuns:

Nu trebuie sa pui nimic acolohee hee
eu cand am facut contul nu am pus absolut nimic iar alta data am scris niste cifre la nimerealahee hee