| LoryAlessy a întrebat:

Buna,Vreau si eu sa mi cumpar bichon Maltez.Stiti de unde il pot cumpara cu microcip etc dar mai ieftin? Si sa fie pana in doua luni.

4 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Scuze dar nu am înţeles la ce te-ai referit. Din câte ştiu eu Bichon Maltez e o rasă de câine laughing.

| LoryAlessy explică (pentru Larisssaa):

laughing eu mai gasisem intrebari de genu asta si pe siteuri ziceau ca da cainele cu pasaport microcip si alte chestii nici eu nu stiu thinking

| Larisssaa a răspuns (pentru LoryAlessy):

Deci pana la urma intrebi de rasa Bicon Maltez?
Daca vrei sa stii despre ea iti zic eu tot ce trebuie puppy dog eyes
Si eu am rasa asta ♥

| LoryAlessy explică (pentru Larisssaa):

Dap,despre rasa bichon maltez:X