| igrec005 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de ce imi apare mereu chestia cu plug-in. De cateva ore imi apare mereu cand incep sa deschid 2 sau 3 pagini de google. Ce pot face ca sa nu-mi mai apara? Scuze de categorie big grin.

Răspuns Câştigător
| andr33utza12 a răspuns:

Aceeasi chestie am patit si eu...eu am facut asa: am dat scanare de unde mi-a aparut ca unele nu au putut fi scanate si am intrat in c acolo cei drept aveam multe prostii descarcat si am sters cate ceva. probabil si tu ai descarcat ceva mai sterge din descarcari sper ca ti-am fost de ajutor :*