| Play4Fun98 a întrebat:

Mi-am facut un sv de cs si nu stiu ce este cu acel addons. cand deschid sv acela imi apare nsola dar cum intru in sv cu admin, pls raspundeti la aceste 2 intrebari sunt nou si vreau sa invat, scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| asdfw a răspuns:

1. Addons-ul nu este configurat cum trebuie, adica nu prea este compatibil cu modulele din server, ori iei altu' de pe "net" ori iti creezi unul singur.
2. Ca sa intri ca admin pe server trebuie sa fii trecut ca admin in fisierul user.ini din addons, sunt 3 tipuri de admin (nu ma refer la grade) (nume / ip / steam id), dupa ce esti trecut in user.ini aprinzi serverul si scrii in consola (in consola joc-ului, cs-ului) setinfo _pw parola, asta in cazul in care adminul este pe nume daca nu este pe nume intri pur si simplu si esti admin (daca esti trecut in user.ini), sper sa-ti foloseasca!

2 răspunsuri:
| ImAnonymous a răspuns:

Lasa-l ..connect vm.alphacs.ro