| Mitss a întrebat:

Am si eu o nelamurire, la mess sunt acele plug-ins. Este unul care se numeste Foxy Tunes.Eu vreau sa ascult muzica si sa imi apara la status dar nu mereu de aceea am ales acest plug-ins si nu programul acela ( nu stiu cum se numeste). Problema este ca imi apare doar prima melodie apoi nu mai apare nimic...Stie cineva cum faca sa apara melodiile in continuare?

2 răspunsuri:
| ☺Clau☻ a răspuns:

HiperIm este programul, dar mie mi s-a blocat pe o melodie, cu toate ca eu schimbam melodiile, nu imi mai puteam pune niciun status din cauza lui. Poate ai bafta si nu patesti asabig grintongue

| vip 2010 a răspuns:

HiperIM se numeste happy