| Tyaa a întrebat:

Buna vreau si eu statusuri de indiferenta gen:"Mai bine te prefaci ca nu`ti pasa. Si daca nu`ti pasa, nimic nu te mai afecteaza!winking"Plz cel mai multe statusuri si cele mai frumoase fundita si vot si restul' voot...[3 voturi: folositor, inteligent si amuzanttongue]

1 răspuns:
| yoo_3412 a răspuns:

1.Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

2.Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu

3.Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

4.Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

5.Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

6. Vreau ceva doar pentru mine, ca stiu cum sa-mi mearga bine, daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

7.Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

8. Orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit, ti-am mai spus, ne vedem acolo sus
Funda:X:X?