| ElenaDanielaE a întrebat:

Vreau si eu statusuri noi de pe paginile acelea de pe Facebook! Dau funda celor mai multe! :*

1 răspuns:
| MihaiGe a răspuns:

Inima mea plange si nu vreau sa vada. Nu vreau sa vada pentru ca nu intelege. Cum a trecut timpul si mie tot nu-mi trece
-2

Pentru a fi fericit trebuie ceva sa faci, pe cineva sa iubesti si in ceva sa crezi

Unii te petrec pentru a se convinge ca ai plecat. Altii te petrec pentru a micsora timpul despartiri

Unii tac pentru ca nu inteleg nimic. Altii tac pentru ca prea multe inteleg